Home » Новини Львова »  “Через деякий час, коли ви з’ясуєте всі деталі, прийдете і скажете «дякую» за те, що я вас зберіг,- Віконський

 “Через деякий час, коли ви з’ясуєте всі деталі, прийдете і скажете «дякую» за те, що я вас зберіг,- Віконський

Активісти запропонували начальникові Головного управління Національної поліції у Львівській області Василеві Віконському негайно написати заяву на звільнення. Пише SYLA NEWS "Через деякий час, коли ви з’ясуєте всі деталі, прийдете і скажете «дякую» за те, що я вас зберіг,- Віконський

Задля цього вони сьогодні, після наради у Львівській обласній адміністрації щодо ситуації, що склалася у Соснівці, принесли йому аркуш паперу для цього. Однак Віконський відмовився іти у відставку.  Навпаки, він вважає, що діяв правильно і в межах закону.

 Через деякий час, коли ви з’ясуєте всі деталі, прийдете і скажете «дякую» за те, що я вас зберіг. Я тоді вас всіх оберігав. Якби я вас не оберігав, вас би знесли цілком. А я цього не дозволив зробити, бо хотів вас оберегти, – сказав він активістам.

Щодо факту, що один з працівників поліції під час сутички 21 вересня оголив зброю та скерував її у бік беззбройних пікетувальників, то, за словами Василя Віконського, він про це знає і з’ясує, чому і як це сталося.

Голова Львівської обладміністрації Мирослав Мальський теж не підтримує вимоги активісти щодо негайного звільнення у начальника головного управління Національної поліції у Львівській області.

 Законом передбачені дії, які вони мають право вчиняти. Якщо вони вийшли за рамки своїх повноважень, то вони будуть покарані. Але не мені в цьому розбиратися. Я моніторю цю ситуацію. Про це ми будемо говорити під час щотижневої апаратної наради та під час засідання сесії обласної ради. З того, що ми дізнаємося, ми будемо робити висновки. Я не маю жодних застережень щодо зміни керівників, якщо вони виходять за межі того, що їм дозволено, – сказав він.

Цей допис уже прочитано 163 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: