Home » Новини України » Через бійку українських туристів літак до Єгипту здійснив вимушену посадку.

Через бійку українських туристів літак до Єгипту здійснив вимушену посадку.

Літак сів в іншому місті через агресивну поведінку пасажирів.

Рейс авіакомпанії “YanAir”, який слідував за маршрутом Київ – Шарм-ель-Шейх, 8-го листопада здійснив вимушену посадку в аеропорту Каїра через бійку пасажирів, – повідомляє “ВВС Україна”.

Винуватців забрала поліція, а решта туристів через деякий час змогли продовжити подорож літаком. При цьому, коли літак здійснив посадку у Шарм-ель-Шейху, то в екіпажу вийшов льотний час.

“Відповідно до авіаційних норм, екіпаж не міг продовжувати політ, оскільки закінчився його льотний час“, – повідомив туроператор. За авіаційними правилами, екіпаж літака має право перебувати в повітрі тільки обмежений період часу, після чого має відпочити. За словами пані Григораш, час відпочинку екіпажу складає 8-9 годин, а оскільки той самий літак мав забрати туристів, які повертались до України, то через затримку їх довелось розмістити у готелі.

Туроператор на сайті заявляє, що туристів поселили в чотиризірковому готелі та надали харчування на час очікування, – пише “ВВС Україна”.

У повідомленні “JoinUp!” говориться, що дана ситуація стала причиною затримок на більш ніж чотири години пов’язаних рейсів по ланцюжку: Київ – Хургада, Хургада – Львів, Львів – Хургада і Хургада – Київ.

Компанія пообіцяла, що туристи, які через інцидент втратили частину часу відпочинку, отримають фінансову компенсацію.

Цей допис уже прочитано 53 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: