Британія не сприйняла ядерного шантажу путіна – Пристайко

Велика Британія не сприйняла ядерного шантажу президента рф володимира путіна і продовжує надавати допомогу Україні.

Про це заявив посол України у Британії Вадим Пристайко в ефірі національного телемарафону, повідомляє Укрінформ.

Він пояснив, що Британія, як член ядерного клубу і постійний член Радбезу ООН, взагалі сприйняла погрозу путіна дуже негативно в сенсі того, що ці п’ять країн несуть особливу відповідальність перед усім людством. За словами Пристайка, ці погрози кажуть Британії про те, що це безвідповідально, що путін програє, і Україна разом із союзниками перемагає. І, по-третє, що цей блеф не сприймають. «Особливо тут такі жарти є, що людина коли каже, що вона не блефує, очевидно блефує», – додав посол.

«Тобто, в принципі, я хочу сказати, що Британія не сприйняла цього шантажу і продовжує надавати всю допомогу, яка була, не зупиняючись на секунду. У Британії це не спрацювало», – підсумовував дипломат.

Пристайко також нагадав, що прем’єр-міністр Королівства Ліз Трасс заявила, що Британія не вагатиметься для захисту своєї країни використати ядерну зброю, що повинна мати на увазі рф.

«Я впевнений, що коли Ліз Трасс приїде найближчим часом в Україну, ми почуємо не тільки це, ми побачимо ту допомогу, яка зараз готується і буде надходити найближчим часом також, включно з військовою», – запевнив посол України.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: