Британія засудила окупантів Донбасу за обстріли на Великдень

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс висловила обурення недотриманням режиму тиші на сході України на Великодні свята. І закликала Росію вплинути на збройні формування та приборкати російських маріонеток.

Про це йдеться на сторінці посольства у Фейсбук.  

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс сказала, що їй прикро через те, що навіть Великдень не приніс людям на Донбасі спокою, а «російські маріонетки» застосували важку артилерію, внаслідок якої загинув один військовий України та 7 отримали поранення.

«Мені прикро, що ці довгі Великодні вихідні не принесли спокою людям на сході України. Замість очікуваного режиму тиші тривали порушення, зокрема із застосуванням російськими маріонетками важкої артилерії. На жаль, 1 військовослужбовця Збройних Сил України вбито, 7 поранено», – наголосила вона.

Посол підтвердила важливість місії ОБСЄ і висловила стурбованість через обмеження їх роботи з боку російських угруповань.

«Британія повністю підтримує важливу роботу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на сході України. Я глибоко стурбована тим, що російські маріонетки обмежують свободу пересування патрулів ОБСЄ через лінію розмежування, начебто у зв’язку з пандемією коронавірусу», – підкреслила вона.

Крім того, Мелінда Сіммонс звернулась до Росії із закликом вплинути на своїх маріонеток, щоб вони припинили обстріли й дозволили місіям ОБСЄ та гуманітарним організаціям перетинати лінію розмежування. І запевнила у підтримці суверенітету й територіальної цілісності України.

«Велика Британія закликає Росію використати свій беззаперечний вплив на збройні формування, які вона підтримує, щоб вони поважали режим тиші та дозволили безперешкодний доступ СММ ОБСЄ та гуманітарним організаціям через лінію розмежування і на території, не підконтрольні уряду. Велика Британія залишається рішучою у своїй підтримці суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів», – йдеться в повідомленні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 654 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: