Брати Дубневичі отримали дозвіл на реставрацію будинків у центрі Львова під готельно-ресторанний комплекс.

Питання розглядалось повторно, адже під час попереднього засідання виконкому  з’ясувалося, що немає наказу про використання житлових приміщень як нежитлових.

Сьогодні, 5 січня, на засіданні виконкому міської ради  було затверджено рішення надали дозвіл громадянам Дубневичу Б. В., Дубневич Т. І. та, Дубневичу П. Б. на реставрацію житлових будинків № 26 та № 28 на проспекті Шевченка з пристосуванням під готельно-ресторанний комплекс.

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що будинки, які підлягають реставрації є пам’ятками архітектури й знаходяться у кварталі історично сформованої житлової та громадської забудови, у межах історичного ареалу міста та території, взятої під охорону ЮНЕСКО. Тож проектування слід здійснювати з дотриманням будівельних норм.

Нагадуємо, що сьогодні це питання розглядалось повторно, адже під час засідання виконкому, 29 грудня, з’ясувалось, що немає наказу про використання житлових приміщень як нежитлових. Проте на сьогоднішньому засіданні, Юліан Чаплінський зазначив, що усі документи в порядку.

Слід зазначити, що на даний час у будинку № 28 на проспекті Шевченка знаходиться хостел “Під Святим Духом”.

Фото: Wikimapia

Цей допис уже прочитано 870 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: