Home » Новини Львова » Боротьба між власниками дитячих машинок біля Оперного театру та міськрадою триває: ВІДЕОСЮЖЕТ

Боротьба між власниками дитячих машинок біля Оперного театру та міськрадою триває: ВІДЕОСЮЖЕТ

Власники дитячих атракціонів ухвалу міськради ігнорують, а всі суди виграють.

Боротьба з дитячими машинками напроти Оперного театру розпочалась ще в 2015 році. Згідно ухвали міської ради № 2043 від 08.06.2017,  встановлення будь-яких атракціонів на проспекті Свободи  (у тому числі, на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької) є заборонено. Проте незважаючи на ухвалу бізнес процвітає.

«КП «Муніципальна варта» здійснює демонтаж машинок відповідно ухвали № 2043 Львівської міської ради. Якщо діяльність є зафіксована, тоді працівники КП «Муніципальна варта» зобов’язують ФОП негайно демонтувати ці атракціони, якщо ж підприємці не погоджуються, тоді демонтаж здійснює КП «Муніципальна варта », – зазначає провідний юрисконсульт КП «Муніципальна варта» Андрій Мельник.

Однак працівник прокату Олег Спиридонов запевняє, що жодних порушень у їхній діяльності немає й  посилається на рішення Галицького районного суду від 2017 р., яким  визнано «неправомірними дії ЛКП «Муніципальна варта» та Галицької районної адміністрації Львівської міської ради щодо здійснення перешкод та блокування у здійсненні ФОП Животовою О.Ю. підприємницької діяльності з прокату товарів для відпочинку та спорту».

Сама власниця Олена Животова давати коментар на камеру відмовилась. Каже, що їй уже неодноразово погрожували й підпалювали машинки.

Проте досі незрозуміло, на чиєму боці правда, оскільки  з одного боку, ухвала міської ради не скасована і, згідно з нею, провадження такого бізнесу на проспекті Свободи є забороненим, а з іншого  усі суди (наразі їх було 12)  підприємці виграють.

Фото: Львів — місто натхнення

Цей допис уже прочитано 476 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: