Болгарія не підтримує заборону на імпорт сільгосптоварів з України

Комітет з питань економічної політики та інновацій парламенту Болгарії затвердив проект рішення, який стосується імпорту сільськогосподарських товарів з України. В проекті рішення вказано, що Болгарія не буде підтримувати продовження заборони на імпорт деяких сільськогосподарських товарів з України після 15 вересня 2023 року. Остаточне рішення має бути прийняте парламентом. Про це пише  Forbes Bulgaria.

Згідно з проектом, Болгарія виступає проти подовження надзвичайного заходу. Він стосується заборони імпорту до країн, таких як Болгарія, Польща, Угорщина, Румунія та Словаччина, насіння пшениці, кукурудзи, ріпаку та соняшнику з України після 15 вересня. У документі також надається доручення Раді міністрів вжити необхідних заходів для висловлення цієї позиції.

Однак голова Болгарської національної асоціації виробників зерна, Ілія Проданов, висловив обурення стосовно цього рішення, зауваживши, що воно не містить аналізу наслідків для болгарських виробників і може поставити їхні інтереси під загрозу. Проданов заявив, що асоціація буде активно захищати інтереси виробників “усіма можливими способами”.

Важливо відзначити, що раніше прем’єр-міністр Польщі, Матеуш Моравецький, оголосив про рішення своєї країни не відкривати кордони для імпорту українського зерна.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: