Болгарія будує військову базу для НАТО на $55 мільйонів

У Болгарії планується побудувати військову базу до 2025 року для розміщення багатонаціональної бойової групи НАТО. Вартість проекту становитиме понад 100 мільйонів левів, що приблизно дорівнює 55 мільйонам доларів. Про це повідомив міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев.

Місце для будівництва цієї військової бази ще не було остаточно визначено на момент заяви міністра.

За планами, до 2025 року база повинна бути повністю готовою. Більшість офіцерів у складі багатонаціональної групи будуть представлені Італією, і ця група виконуватиме оборонні функції у разі виникнення військової загрози.

Тагарев також зазначив, що чисельність групи може зрости до 1500 осіб у мирний період. Очікується, що частину необхідних коштів для будівництва бази надасть НАТО.

Раніше міністр оборони Болгарії висловлював обурення щодо часткової блокади росією своєї чорноморської виключної економічної зони і проводив переговори з союзниками НАТО щодо можливих заходів у відповідь на це.

Також важливо відзначити, що Болгарія розпочала озброювання своєї берегової охорони ракетами через загрози, які створює росія у Чорному морі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: