Бої у Бахмуті тривають на півночі, сході та півдні. росіяни намагаються повністю оточити місто — Сирський

російські війська задіяли всі свої потужності, намагаються прорвати оборону на декількох напрямках та повністю оточити Бахмут.
Про це повідомив Командувач Сухопутних Військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

Командувач Східного угруповання військ розповів, що фактично по усій східній лінії фронту російські війська проводять наступальні дії, намагаючись прорвати оборону наших військ і просунутися в глибину їх бойових порядків.

Найбільш запеклі бої тривають в районах Кремінної, Торського, Білогорівки, Спірного. Утім, епіцентром бойових дій залишається Бахмут.

Сирський зазначив, що бої за Бахмут тривають: окупанти задіяли всі свої потужності, намагаються прорвати оборону на декількох напрямках та повністю оточити місто. Бої ідуть на півночі, сході та півдні міста.

«Завдяки мужності наших воїнів ворог зазнає величезних втрат та вкотре відкочується без успіху. На жаль, і ми маємо втрати, але набагато менші, ніж наші оборонці завдають ворогу», — заявив Сирський.

За даними Генштабу, у Бахмуті тривають постійні позиційні бої. Протягом 17 березня українські захисники відбили на Бахмутському напрямку атаки противника в районах населених пунктів Кліщіївка та Іванівське. Ворожих обстрілів зазнали, зокрема, Міньківка, Оріхово-Василівка, Залізнянське, Васюківка, Бахмут, Григорівка, Іванівське, Озарянівка та Олександро-Шультине Донецької області.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: