БО СИТИЙ ГОЛОДНОМУ – НЕ ТОВАРИШ

Про благодійний проект “Нагодуй голодного”, його організаторів та учасників.

У Львові вже вісім років діє благодійний проект під назвою “Нагодуй голодного”. Його організатором є Центр Волонтерства “Корпорація добрих справ”, засновником якого є львів’янин Віталій Іванов. Мета проекту проста – допомогти тим, хто не має змоги чи можливості повноцінно харчуватися вдома.

В ефірі Львівського радіо 16-го жовтня Віталій Іванов розповів, що на початках проект був розрахований на безхатченків, проте зараз до нього все більше долучаються пенсіонери. “Ми розуміємо, що неможливо нагодувати та обігріти весь світ. Та хіба хоч декілька врятованих душ, які відчувають, що комусь потрібні, не вартують усіх зусиль?», – розповідає порталу forpost.lviv.ua про проект дружина Віталія Іванова, волонтерка Галина.

БО СИТИЙ ГОЛОДНОМУ – НЕ ТОВАРИШ

Як працює проект “Нагодуй голодного?

Є дві локації, де регулярно організовуються благодійні обіди: це Левандівський парк (кожного вівторка о 13:00) та парк “Горіховий Гай” (кожної середи о 13:00 біля кінотеатру “Lviv Film Centr”). Окрім їжі, організатори роздають учасникам одяг та продукти тривалого зберігання (закрутки, варення), а також солодощі.
Віталій зазначає, що з кожним роком на обіди приходить все більше людей. Зараз, в середньому, це 70-80 людей. З них: 15-20 – це люди без дому, решта – зазвичай, люди похилого віку.

“У всіх тих, хто сидить у ФБ, є можливість раз в тиждень купити і пожертвувати для інших пачку рису чи банку олії!, – впевнена Галина, – і додає: “Отже, нагальні та постійні потреби:
– крупи
– овочі
– олія
– супові набори
– тушонки
– чай і цукор
– одноразовий посуд

На кожне годування готується суп, друге (каша на тушонці чи філе, салат, хліб), чай!
Також можна солодощі для діток!
Приймаємо також одяг!»

БО СИТИЙ ГОЛОДНОМУ – НЕ ТОВАРИШ

Допомогу можна приносити у стаціонарний Реабілітаційний центр на вул. Каганця 45 (район Левандівки).

Щодо роботи реабілітаційного центру:
«Важливо не тільки давати їжу”, – розповідає Віталій Іванов Львівському радіо.
«Ми також запрошуємо до стаціонарного реабілітаційного центру. Якщо хочеш змінити своє життя – у нас є програма реабілітації, розрахована на 12 кроків, і триває вона від півроку до року часу».
У центрі допомагають повернутися до життя, відновити документи, ресоціалізуватися. Центр вміщає 12 людей. Як зауважує Віталій, із тих, хто звертається до центру, повну реабілітацію проходять 10%.

БО СИТИЙ ГОЛОДНОМУ – НЕ ТОВАРИШ

Зауважимо, що останнім часом Галина та Віталій підтримують проект переважно за власні кошти. За словами Віталія, люди охоче долучаються до допомоги в плані забезпечення продуктами та організацією обідів, а з фінансуванням буває по-різному.
Якщо бажаєте долучитися фінансово, надсилайте кошти з призначенням платежу “нагодуй голодного” на картку Приватбанку:
4731 2191 0685 0971 – Іванов Віталій.

«Озирайтесь навколо! Не проходьте повз тих, хто потребує Вашої допомоги! Життя надто не передбачуване. І хто знає, можливо цієї допомоги колись потребуватимете і Ви!» – йдеться в повідомленні Галини.

Фото: зі сторінки Віталія Іванова у мережі Facebook

Цей допис уже прочитано 1829 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: