Блокада кордону: польські фермери висипають зерно з українських фур – відео

На українсько-польському кордоні, поблизу пункту пропуску “Ягодин – Дорогуськ” поляки висипали зерно з українських фур просто на землю.

Інцидент трапився учора, 11 лютого, близько 11:30 перед кордоном з Україною в Дорогуську Любельського воєводства. За даними поліції, фермери, які протестували неподалік, зупинили українські вантажівки та висипали з них зерно на дорогу.

“Після оформлення документів до Польщі в’їхали три вантажівки під керуванням громадян України. Учасники протесту не пропустили транспорт і в якийсь момент відкрили причепи, через що зерно частково висипалося на дорогу. Водії повернулися назад в бік України”, – розповіла Єва Чиж із Головного управління міської поліції в Холмі.

Правоохоронці наразі з’ясовують подробиці події.

“Ми проводимо перевірку, встановлюємо анкетні особи, які взяли участь в інциденті, опитуємо свідків”, — сказала Єва Чиж.

Раніше луцьке ІА “Конкурент” писало, що на ПП “Ягодин – Дорогуськ” поляки висипають на землю зерно з українських фур.

“Приїхала поліція, розвела руками, зібрали дані і все. Болгаркою на батарейці хотіли вирізати люка, зірвали пломбу і висипали пшеницю. З кожної вантажівки висипалося по 3 тони. Ось такі у нас “друзі поляки”. Неочікувано, але факт є факт”, – зазначав очевидець подій.

Що саме відбувається на пункті пропуску можна побачити на відео, яке з’явилось в соцмережах.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: