Благодійний турнір «RFP 89 – STEP TO TOP 19: НЕЗЛАМНІ»: в Коломиї зібрали кошти для дітей

В Коломиї відбувся благодійний турнір «RFP 89 – STEP TO TOP 19: НЕЗЛАМНІ». Під час видовищних спарингів вдалось зібрати кошти для допомоги дітям, батьки яких загинули під час злочинного військового вторгнення росії в Україну.

Як зазначають організатори, окрім допомоги дітям благодійний турнір був націлений на підвищення рівня професійної майстерності спортсменів, зміцнення міжрегіональних зв’язків у галузі спорту та популяризацію різних видів єдиноборств в Україні.

«На турнірі пройшли сутички з греплінгу, бразильського джиу джитсу, бойового самбо (лайт) та ММА. Участь у турнірі взяли команди з Коломиї, Хмельницького, Стрия, Дубно та Луцька», – заявляють організатори.

«Хотіли допомогти дітям, батьки яких загинули під час злочинного військового вторгнення росії в Україну. В 2016 році ми вже проводили такий благодійний турнір для дітей батьки яких загинули в АТО.

Турнір це завжди привід зустрітися з друзями! Ми пишаємося тим, що турніри RFP завжди є напрочуд цікавими і представницькими. У турнірі взяли участь, як початківці так і досвідчені спортсмени», – зазначив Президент «Всеукраїнської відкритої ліги змішаних єдиноборств Real Fight Promotion» Віталій Вовк.

За час проведення благодійного турніру вдалось зібрати понад 21 тисячу гривень, з яких 13500 благодійні лоти: рукавички ММА та клубна футболка RFP.

Загалом було проведено 22 бої.

Благодійний турнір «RFP 89 – STEP TO TOP 19: НЕЗЛАМНІ»:  в Коломиї зібрали кошти для дітей

Благодійний турнір «RFP 89 – STEP TO TOP 19: НЕЗЛАМНІ»:  в Коломиї зібрали кошти для дітей

Цей допис уже прочитано 524 разів!

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: