Білий дім: Заява Макконнелла не вразить підтримку України в Конгресі США

Україну продовжують підтримувати в американському Конгресі незалежно від заяв лідера республіканців у Сенаті, Мітча Макконнелла, про його майбутню відставку. Про це повідомила речниця Білого дому, Карін Жан-П’єр, пише Укрінформ.

За її словами, двопартійна підтримка України зберігається в обох палатах Конгресу. В Палаті представників вже існує підтримка законопроєкту щодо допомоги Україні, який був переданий з Сенату і отримав підтримку з результатом 70 проти 29 голосів. Речниця наголосила, що республіканці в Палаті представників підтримають цей законопроєкт, коли він потрапить на розгляд.

Карін Жан-П’єр підкреслила, що законопроєкт із додатковим фінансуванням національної безпеки США є нагальним не лише для України. А також для Ізраїлю, мирних палестинців і Індо-Тихоокеанського регіону.

Сенатор Мітч Макконнелл, який раніше виступав за підтримку України, оголосив про свою наміреність завершити свою кар’єру на чолі Республіканської партії у листопаді цього року. Однак адміністрація США впевнена, що це не вплине на загальну підтримку України в Конгресі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: