Білоруси збунтувались проти відомого українського співака

Державний телеканал Білорусі БТРК зараз аналізує заявку українського співака Микити Алєксєєва на участь у національному відборі на Євробачення. Конкурсанта, який виступає під псевдонімом Alekseev, звинуватили у порушенні регламенту Євробачення.

Про це повідомляє “Zaxid net”.

Скаргу на співака до БТРК написали учасники національного відбору Білорусі. Реакцією каналу стала відмова підписувати договір щодо його участі у фіналі національного відбору, доки БТРК не прийме чесного та справедливого рішення – дискваліфікації Микити Алєксєєва.

Обурення білоруських музикантів викликала спроба артиста виступити із новим англомовним варіантом власної старої пісні, яку вперше виконав рік тому. За правилами музичного конкурсу Євробачення допустити можуть лише ті пісні, які були презентовані не раніше 1 вересня 2017 року.

Як повідомляє білоруський продюсер Олександр Слуцький, Алєксєєв відверто порушує регламент конкурсного відбору. Його пісня “Forever”, яку він підготував для конкурсу, насправді є копією пісні “Назавжди”, що перекладена на англійську мову. А тому вона неодноразово виконувалася на публічних концертах співака у рамках туру “П’яне сонце”.

“Ніхто з нас не може протистояти команді Микити Алєксєєва. Там величезні кошти, величезна фан-база. У жодного з білорусів її бути не може”, – чесно ділиться враженнями Слуцький.

Цей допис уже прочитано 1191 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: