Без тестів та ізоляції: Туреччина готується приймати українських туристів

Українці, які захочуть з 1 липня відвідати Туреччину, не повинні будуть проходити самоізоляцію. Крім того, до туристів з України в Туреччині не буде застосовуватися обов’язкове тестування на коронавірус.

Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Мінінфраструктури, яке повідомило про результат зустрічі в Києві голови міністерства Владислава Криклій з Надзвичайним і Повноважним послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

У пресслужбі зазначили, що зустріч відбулася в четвер, 18 червня. Під час неї обговорювалося подальше співробітництво Туреччини і України в різних напрямках. У діалозі, в тому числі, йшлося і про відновлення авіаперевезень між двома країнами. Так, Владислав Криклій заявив, що низка авіакомпаній готові здійснювати рейси до Туреччини вже на початку липня.

Посол Туреччини Ахмет Гюльдере зазначив, що турецька сторона готова приймати українських туристів, починаючи з 1 липня цього року, без проходження самоізоляції і тестування, проте з дотриманням норм безпеки авіаперевізниками.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 142 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: