Home » Новини України » Без масок і гігієни: українці вже третю добу живуть в автобусі на кордоні з Чехією

Без масок і гігієни: українці вже третю добу живуть в автобусі на кордоні з Чехією

52 громадян України вже третю добу живуть на чесько-польському кордоні, вони залишилися наодинці з своїми проблемами, незважаючи на те, що місцева влада старається допомогти їм продуктами харчування та засобами гігієни

Як повідомляє depo.ua, українці поверталися до Харкова через Польщу, однак до дому так і не потрапили.

Автобус з українськими громадянами стоїть у місті Наход, поряд з місцевим гіпермаркетом.

“За свідченням місцевих жителів, автобус стоїть вже третій день. У соціальних мережах деякі помітили, що українці без масок і загальної гігієни стоять у вестибюлі, а продавці або співробітники міліції на деякий час виженуть їх, але ті повертаються”, – йдеться у повідомленні.

За словами прес-секретаря поліції в Наході Магдалени Влчковової, “іноземці з цього автобуса на території Чеської республіки перебували на законній основі. Польська республіка, як зазначили мандрівники, їх на свою територію не пустила”.

Протягом усього часу на кордоні, українці змушені були ночувати в автобусі. Мерія міста, в якій стоїть автобус, намагається організувати українцям допомогу, зокрема, продуктами та санітарними засобами.

“Місто Наход вирішив подбати про пасажирів автобуса. Це люди в біді, і ми не знаємо, як довго триватиме ця ситуація. На цей момент вони, здається, в глухому куті”, – каже заступник мера міста Перебіг Ян Чтвртечка.

Спочатку польська сторона повинна була відпустити автобус до іншої сторони кордону ввечері в понеділок 16 березня, але різко змінила рішення. Зараз тривають переговори з Польщею.

Цей допис уже прочитано 45 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: