Бельгія планує передати Україні 240 військових вантажівок

Міністерство оборони Бельгії планує передати 240 спеціалізованих військових вантажівок для Збройних сил України, повідомляє The Brussels Times.

Зазначається, що відправлення першої партії вантажівок Volvo Cargo, Volvo Shelter, Volvo Fassi і Volvo Manumat заплановане на наступний тиждень. Вони будуть використовуватися для переправлення військ і техніки.

Загалом бельгійська армія має в резерві близько 400 автомобілів вище зазначених моделей. Серед них – вантажні машини, моделі з краном (підіймачі) та вантажівки-евакуатори.

Цього року ці транспортні засоби будуть виведені з експлуатації та замінені на новіші. Поетапне виведення з експлуатації машин планувалося кілька років, але їх заміна була пришвидшена через війну рф в Україні. Відтак, бельгійська армія може передати більшість автомобілів українській армії.

За даними видання, ці вантажівки експлуатуються ще з 1992 року, але залишаються в хорошому стані. Перед відправленням всі транспортні засоби будуть перевірені та за необхідності відремонтовані. Бельгійська армія також надішле запасні запчастини та інструкції з експлуатації для вантажівок.

У виданні зауважили, що автомобілі Volvo відносно прості в ремонті та обслуговуванні. Українським механікам і технікам не знадобиться додаткове навчання, щоб обслуговувати транспортні засоби чи проводити базовий ремонт.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: