Байден офіційно братиме участь у президентських виборах

Президент США Джо Байден офіційно оголосив, що братиме участь у президентських виборах у 2024 році, про що він повідомив у Twitter.

«У кожного покоління буває момент, коли йому доводиться відстоювати демократію. Відстоювати свої основні свободи. Я вірю, що це наш випадок. Ось чому я балотуюся на переобрання на посаду президента Сполучених Штатів. Приєднуйтесь до нас. Закінчимо роботу», – написав Байден, опублікувавши також трихвилинне промовідео до передвиборчої кампанії, де він розповідає про своє рішення.

«Коли я балотувався в президенти чотири роки тому, я сказав, що ми ведемо битву за душу Америки. І ми все ще перебуваємо в цій битві», – зазначив Байден у відео.

«Питання, яке стоїть перед нами, полягає в тому, чи матимемо ми найближчими роками більше свободи чи менше. Більше прав чи менше… Я знаю, яку відповідь хочу чути, і думаю, ви теж знаєте. Зараз не час для самозаспокоєння. Ось чому я балотуюся на новий термін», — сказав Байден.

Чергові президентські вибори у США призначені на 5 листопада 2024 року. Вони стануть 60-ми виборами президента США. Також відбудуться вибори до обох палат Конгресу: Палати представників та третини Сенату.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: