Байден і Трамп лідирують за попередніми результатами праймеріз

У вівторок, під час президентських праймеріз у 16 штатах і одній території, за прогнозами, поточний президент США Джо Байден та його попередник Дональд Трамп виходять переможцями в своїх партіях, повідомляє Агентство Associated Press.

Згідно з попередніми результатами голосувань, очікування в основному виправдалися. Тобто Байден і Трамп лідирують у переважній більшості штатів. Варто відзначити, що в штаті Вермонт кандидатка від республіканців Ніккі Гейлі здобула несподівану перемогу. Вона обігнала Трампа вже вдруге після успішного виступу в столичному окрузі Колумбія.

За результатами “супервівторка” жоден із кандидатів не зможе отримати достатню кількість делегатів для номінації від своєї партії на виборах президента.

Однак зазначається, що на Трампа продовжують тиснути кримінальні справи, що може відзначитися на його виборчій кампанії у майбутньому.

Нагадаємо, 5 березня в 16 штатах та Американському Самоа відбулися голосування на президентських праймеріз Демократичної і Республіканської партій.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: