Home » Новини Львова » Байдужість вбиває: замордовану тварину рятували патрульні

Байдужість вбиває: замордовану тварину рятували патрульні

Сьогодні працівники патрульної поліції допомогли активітам та зоозахисникам врятувати замучену тварину. Як повідомили свідки події в Facebook, попередній власник морив коня голодом, і тримав прив’язаним біля смітника.

Про це розповів прес-офіцер патрульної поліції Львова Мар’ян Шпитак на своїй особистій сторінці у Facebook, пише Варта1.

Байдужість вбиває: замордовану тварину рятували патрульні
Фото: Мар’ян Шпитак

Він зазначив, що тварину напоїли, нагодували і чекають зооактивістів, які зможуть допомогти вирішити долю нещасної тварини.

“Людська байдужість і жорстокість мене просто дивує. Дякую всім хто взявся за цю справу. Патрульні коня напоїли, зараз туди ще їдуть активісти…” – йдеться у повідомленні.

Проте поліцейського здивувало інше – тварина жила серед смітників понад рік, і з понад 600 поширень у соціальній мережі ніхто не здогадався до сьогоднішнього часу викликати поліцію.

“Ну як таке може бути? Вчора на “людоньки порадьте” запостили фото коня, який в жахливому стані стоїть на подвір’ї якогось пана федора, хоча й паном його не назвеш і з великої букви ім’я не напишеш. Кінь більше року стоїть серед смітника. Видно саме туди почали вивозити все сміття зі Львова після закриття Грибович. Тварина голодна, в морози стояла на вулиці і люди це бачили. Добре що 600 поширень в групі, але патрульних умудрилися викликати лише сьогодні. ” – нарікає прес-офіцер, і просить, якщо бачите біду  не полінуватись, не побоятись подзвонити на 102.

Офіцер зазначив, що в разі біди, можна телефонувати чи писати йому особисто.

Цей допис уже прочитано 340 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: