Home » Новини України » Біля кордону з Угорщиною збільшується склад покинутих “євроблях”.

Біля кордону з Угорщиною збільшується склад покинутих “євроблях”.

Деякі з них вже розграбовані. 

Біля кордону з Угорщиною збільшується склад покинутих "євроблях".

Біля КПП “Лужанка–Берегшурань” з угорського боку зростає кількість автомобілів покинутих їхніми власниками напризволяще. Деякі з них вже розграбовані. Місцеві кажуть, що така ситуація панує вже кілька років, – про це повідомляється на сайті “Варта 1” з посиланням на місцеве видання “Мукачево.Нет”.

Автомобілі різних типів — від малолітражок до мікроавтобусів. Більшість з них мають угорські або польські номерні знаки, часом німецькі. На деяких видно пряме втручання грабіжників або вандалів — розбите скло, зняті колеса, руль, вирвана з корінням панель приладів, пише “Мукачево.нет”.

“Машини біля кафе “Hatar” (“Кордон”, — угор.) або просто у полі водії залишають давно. Зазвичай на кілька днів. Наприклад, якщо з документами не все гаразд. Але деякі, бачу, стоять роками. Їх і розбирають на запчастини. Хто це робить невідомо — можливо місцеві. Хоча й дивно, адже поруч будівля прикордонної поліції, все проглядається камерами. Але стоянка нелегальна, тож ніхто не слідкує”, — каже перевізник Іштван з Берегова, який перетинає кордон практично щодня.

Наразі, ця кількість авто збільшилася до майже сотні. Цілком можливо, це пов’язано із новими законами, які ліквідували можливість для українців завозити автомобілі з іноземною реєстрацією у режимі транзиту, – пише “Варта 1”.

Біля кордону з Угорщиною збільшується склад покинутих "євроблях".

Цей допис уже прочитано 140 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: