Home » Відеосюжети » Автомобілісти Львова добилися ремонту дороги в Давидові: СЮЖЕТ

Автомобілісти Львова добилися ремонту дороги в Давидові: СЮЖЕТ

Після двох тижнів акцій протесту та звернень на Гарячу лінію міста в Давидові розпочалися ремонтні роботи.

14-го квітня учасники громадської організації “Авто Євро Сила Львів” з’їхалися у село Давидів Пустомитівського району, на ділянку дороги в напрямку Мукачева, оскільки один з учасників організації пробив колесо, заїхавши на яму. Тоді активісти викликали поліцію та залишили скаргу на “Гарячу лінію” міста. Після двох тижнів дзвінків в Службу автомобільних доріг, нагадувань на Гарячу лінію та повторних виїздів на проблемну ділянку, на дорозі з’явилися представники підрядника, компанії “ПБС”, які розпочали ремонтні роботи.

“Ця ділянка ремонтувалася два чи три роки, здається, назад, і на цю ділянку був гарантійний строк. Ну, ми бачили, що гарантійний строк не відповідав якості, були ями. Тобто, не дуже хотіли ремонтувати, бо дорога була під гарантією”, – розповідає керівник ГО “Авто Євро Сила Львів” Олег Наконечний. Також активіст закликає, щоб люди діяли та привертали увагу влади до проблем нашого міста та області, зокрема, до стану наших доріг.

Начальник дільниці по ремонту дороги Н-09 Мукачево – Львів, представник підрядника, пан Ігор, зазначив, що ремонт ділянки дороги в 2,5 км триватиме 2-3 місяці.

Окрім того, прес-служба підрядника, фірми “ПБС”, повідомила журналістам “Lemberg News Info”, що встановлений час на ремонт дороги в Давидові – це 2-3 місяці, проте роботи планується завершити швидше, а вартість робіт за договорами складає 83 850 000 грн. Замовник – Служба автомобільних доріг України у Львівській області.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Віталія ВЕРТЕЛЕЦЬКА, Віра ГАМАН

 

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: