Home » Новини України » АТБ піднімає ціни на продукти та товари першої необхідності

АТБ піднімає ціни на продукти та товари першої необхідності

Мережа супермаркетів АТБ повідомила про підняття цін на продукти харчування та товари першої необхідності.

«Така ситуація пов’язана зі стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників не тільки для торговельної мережі АТБ, а й для усіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі. Зокрема, продукти з так званого борщового набору (картопля, капуста, цибуля, морква) подорожчали на 35−128%, цукор на 8%, макаронні вироби на 9,5%, пшенична крупа на 11%, гречка на 51%, борошно — 5%, яйця — 6%. Підняття вартості товарів постачальники пояснюють значним зростанням витрат виробництва, пов’язаних з вжитими карантинними заходами. А саме — заборонами і обмеженнями на перебування великої кількості працівників в одному приміщенні, транспортними проблемами тощо», — йдеться в прес-релізі компанії.

В АТБ запевнили, що в умовах загальнонаціонального карантину компанія «працює виключно за мінімальною націнкою, заробляючи не на вартості товару, а на обсязі його реалізації».

«Зазначаємо, що на сьогоднішній день магазини торговельної мережі АТБ забезпечені товарами всіх категорій у повному обсязі. Компанія має достатню кількість товарних залишків на складах та розподільних центрах для забезпечення споживчого попиту у разі його збільшення», — додали в компанії.

Нагадаємо, 18 березня мережа супермаркетів АТБ запровадила обмеження на продаж товарів в одні руки. Одна людина може купити до 12 пляшок пива, води та інших напоїв. Всі інші товари продаються в кількості до 5 штук або кг в одні руки.

Також з 19 березня компанія ввела обмеження на кількість покупців в магазинах деяких населених пунктів. В магазинах одночасно можуть перебувати не більше 10−20 осіб, без урахування співробітників магазина.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 107 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: