Home » Новини України » Арештовано все майно Порошенка: Подробиці

Арештовано все майно Порошенка: Подробиці

Печерський районний суд Києва наклав арешт на нерухоме майно та корпоративні права військового заводу “Кузня на Рибальському”, який входить в активи екс-президента України Петра Порошенка.

Про це повідомив юрист Андрій Портнов.

За деякими даними Порошенко нібито продав Сергію Тігіпку цей завод. За даними ЗМІ, Тігіпко заплатив Порошенко і Кононенко за “Кузню” близько 300 млн доларів.

Арештовано все майно Порошенка: Подробиці

А ось інша версія свідчить, що завод не продавався, а “перепродували самому собі” через Сергія Тігіпка, з метою виведення капіталів в офшор.

Власне, арешт активів відбулося в рамках кримінального провадження про легалізацію та відмиванні злочинних доходів і несплаті податків, розпочатого якраз за його заявою. Головними фігурантами справи є Порошенко і Тігіпко.

Нагадаємо, завод “Кузня на Рибальському” (раніше “Ленінська Кузня”) був створений в 1862 році. У 1995 році його придбав Петро Порошенко, бізнес-активами якого управляє фонд Прайм Ессетс Капітал. У 2017 році прибуток заводу склав 18,6 млн грн, а виручка – 776 млн грн.

Почалися конкретні зрушення в справі, які в подальшому призведуть до арешту Петра Порошенка.

 Державне бюро розслідувань завело справу проти п’ятого президента України Петра Порошенка за ознаками зловживання службовим становищем та втручання в роботу судових органів.

Уточнюється, що кримінальне провадження зареєстровано 3 липня 2019 за фактом можливого скоєння колишнім президентом України Порошенко і іншими посадовими особами злочинів через несвоєчасне призначення суддів на посади. А це в свою чергу спричинило за собою тяжкі наслідки у вигляді безпідставної виплати з державного бюджету заробітної плати суддям, що не здійснювали правосуддя.

До слова, Портнов звинувачує Порошенка в:

– держзраді;

– відмиванні коштів армії через офшори заводу “Кузня на Рибальському”, власником якого де-юре аж до недавнього часу виступали компанії Петра Порошенка і його друга, нардепа Ігоря Кононенко;

– розкрадання в “Укроборонпрому”;

– відмиванні коштів, легалізації незаконних доходів і несплаті податків під час заволодіння телеканалом “Прямий”.

Цей допис уже прочитано 141 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: