Home » Світ » Apple відмовляється від iTunes і обіцяє новий надпотужний комп’ютер

Apple відмовляється від iTunes і обіцяє новий надпотужний комп’ютер

Технологічний гігант Apple оголосив, що його медіа-додаток iTunes закривається, а виконувати його функції будуть Apple Music, Apple Podcasts і Apple TV.

В понеділок, 3 червня на Всесвітній конференції розробників Apple (WWDC) оголосили про впровадження нових заходів безпеки на пристроях компанії: створено новий механізм авторизації користувачів в додатках замість використання акаунтів у соцмережах.

“Безпека інформації — фундаментальне право людини”, — сказав під час презентації голова департаменту програмного забезпечення Apple Грег Федерігі.

За його словами, відтепер додатки, яким потрібна інформація про місцеперебування користувача, будуть кожен раз запитувати доступ до неї, а визначати локацію за маркерами на кшталт Wi-Fi або Bluetooth-сигналів більше не зможуть.

Користувачам пристроїв Apple також запропонують новий механізм авторизації в сторонніх додатках замість функції “авторизуватися через соцмережі”.

За допомогою цього механізму, користувач зможе приховати свою електронну адресу від програми — сервіс Apple створить “підставну” адресу, листи з якої приходитимуть на справжню електронну поштову скриньку користувача.

“Наявні сервіси авторизації дають спосіб легко авторизуватися за допомогою одного і того ж пароля через всю мережу. Безпека особистих даних — той фактор, на якому будуть наголошувати, щоб створити контраст із Facebook і Google”, — стверджує експерт.

“Це маркетинговий інструмент, який дуже добре пасує до загальної позиції Apple з питань безпеки даних”.

Apple відмовляється від iTunes і обіцяє новий надпотужний комп'ютер

Цей допис уже прочитано 105 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: