Home » Новини Львова » Апеляційний суд Києва скасував арешт Петра Димінського.

Апеляційний суд Києва скасував арешт Петра Димінського.

Апеляційний суд  м. Києва скасував ухвалу Печерського  районного суду м. Києва про обрання Петру Димінському запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомляє портал “DailyLviv” з посиланням на адвоката Петра Димінського, Миколу Лисого.

За його словами, 19-го лютого Апеляційний суд м. Києва задовольнив апеляційну скаргу адвоката і скасував ухвалу слідчого судді Печерського районного суду м. Києві від 18 грудня 2017 року про обрання Петру Димінському запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Микола Лисий також розповів: «За результатами розгляду апеляційної скарги адвоката Апеляційний суд м. Києва прийняв нову ухвалу, якою відмовив в задоволенні клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України про застосування щодо П.П. Димінського запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою».

Окрім того, за словами адвоката, Апеляційний суд визнав обрання запобіжного заходу Петру Димінському безпідставним і незаконним. Микола Лисий наголосив: «Фактично слідчий і прокурор не мали права ініціювати питання про обрання П.П. Димінському запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а у слідчого судді не було жодної підстави для задоволення такого клопотання».

Адвокат також повідомив, що Апеляційний суд повернув Генпрокуратурі справу Андрія Борща – охоронця Петра Димінського, який взяв на себе провину за скоєння ДТП у Ямельні. Раніше провадження щодо нього закрили. Микола Лисий поінформував також: «Слідчий суддя прийшов до висновку, що постанова прокурора від 7 грудня 2017 року про закриття кримінального провадження не відповідає вимогам законності та неупередженості, не ґрунтується на всебічному та повному дослідженні обставин кримінального провадження, адже спростування пред’явленої А.В. Борщу підозри потребує подальшого досудового розслідування».

Апеляційний суд Києва скасував арешт Петра Димінського.

Апеляційний суд Києва скасував арешт Петра Димінського.

Фото: gazeta.lviv.ua, Facebook

 

Цей допис уже прочитано 335 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: