Home » Кримінал » Антикорупційна прокуратура оголосила підозру в незаконному збагаченні колишньому керівнику Державної фіскальної служби.

Антикорупційна прокуратура оголосила підозру в незаконному збагаченні колишньому керівнику Державної фіскальної служби.

У відомстві повідомляють, що Мирослав Продан не з’являвся на допити.

Антикорупційна прокуратура оголосила підозру в незаконному збагаченні колишньому керівнику Державної фіскальної служби.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (далі – САП) заочно оголосила про підозру у незаконному збагаченні колишньому виконувачу обов’язків голови Державної фіскальної служби Мирославу Продану, – про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на САП.

“Прокурорами двічі у встановленому законом порядку на 8 та 15 листопада 2018 року особа викликалась до САП, однак, на виклики екс-чиновник не з’явився та до теперішнього часу не надав документів щодо поважності причин неявки. Опубліковані в соціальній мережі заяви про перебування за кордоном на лікуванні не знайшли свого підтвердження у передбачений кримінальним процесуальним законом спосіб”, – йдеться у публікації на офіційній сторінці САП у мережі Facebook.

Колишній посадовець підозрюється у набутті за час роботи на посадах виконуючого обов’язки заступника та Голови Державної фіскальної служби України з липня 2016 року по червень 2018 року у власність грошових коштів у сумі понад 89 млн. грн., за які для його особистого користування придбано низку об’єктів нерухомого майна і транспортних засобів.

З метою приховування належності дійсного власника, реєстрація права власності здійснювалась на близьку особу, – пише САП.

Серед придбаних за вказаний період об’єктів:
– 2 квартири у елітній столичній новобудові вартістю 6,7 млн. грн.;
– два будинки в Турецькій Республіці вартістю 78 млн. грн.;
– три автомобілі представницького класу, загальною вартістю 3,4 млн. грн.

Також слідством перевіряється причетність особи до придбання інших об’єктів нерухомості в місті Києві та люксових автомобілів. Сьогодні ж прокурорами САП його втретє викликано для проведення слідчих та процесуальних дій на 10:00 год. 20.11.2018 року.

Враховуючи вказані обставини та наявність достатніх даних, повідомляє САП, зібраних у співпраці з Генеральною прокуратурою за оперативного супроводження ГУ «К» Служби безпеки України (Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ), 15.11.2018 року прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури складено та підписано письмове повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368-2 Кримінального кодексу України (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”).

Фото: Зеркало недели

Цей допис уже прочитано 110 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: