Home » Новини Львова » Андрій Садовий перебуває з візитом у США.

Андрій Садовий перебуває з візитом у США.

Напередодні керівництво Українського інституту в Нью-Йорку звернулось з проханням про допомогу в представленні інтересів українців на зустрічі з мером Нью-Йорка.

Про це інформує прес-центр Львівської міської ради.

Міський голова Львова Андрій Садовий перебуває з візитом у США. Мер Андрій Садовий зустрівся з мером Нью-Йорка Біллом де Блазіо, з яким обговорили питання підтримки політичним істеблішментом США України на усіх рівнях, а також роль та перспективи розвитку української громади в Нью-Йорку.

Напередодні керівництво Українського інституту в Нью-Йорку звернулось з проханням про допомогу в представленні інтересів українців на зустрічі з паном де Блазіо.

«Пан мер виявив непідробний інтерес до українського питання і був дуже добре поінформований про Україну і ті виклики, які зараз долає наша країна. Я щиро цим вражений і думаю, що Україна в особі пана де Блазіо може мати доброго друга», – розповів Андрій Садовий.

Протягом 4-8 березня мер Львова вирушає до Вашингтона, де разом з віце-спікером Оксаною Сироїд, головою фракції Об’єднання “Самопоміч” у Верховній Раді Олегом Березюком та народним депутатом Сергієм Кіралем проведе серію зустрічей з представниками американської влади та аналітичних установ.

Андрій Садовий перебуває з візитом у США.

Цей допис уже прочитано 330 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: