Андрій Садовий про Петра Порошенка: “Жодна ініціатива, запропонована містом за час роботи Президента, не була підтримана”.

В інтерв’ю одному із українських видань мер Львова заявив, що давно знає Президента України, а також прокоментував ситуацію із “сміттєвою блокадою”.

“Я його знаю достатньо давно. І моє перше враження присутнє і сьогодні в моїй голові. Я думав, що станеться чудо і він зміниться”, – цитує Андрія Садового видання “Гордон” з посиланням на “РБК Україна”.

Мер Львова також додав, що під час першої зустрічі з Президентом у нього склалося враження, що ця людина – бізнесмен. Стосовно того, які зараз відносини між ними:

“Здається, що якими були, такими і залишились. Одна частина – це відносини між людьми. Вони давні і мають свою історію. Друга частина – це відносини мера міста і Президента України. Ці відносини насправді сумні, тому що жодна ініціатива, запропонована містом, за час роботи Президентом не була підтримана. І третє питання – відносини лідера партії “Самопоміч” і Президента, як власника партії БПП. Тут проблема в тому, що на сьогоднішній день партія “Самопоміч” в опозиції, але, з іншого боку, партія “Самопоміч” підтримує і в парламенті всі реформаторські закони, за які голосують. Якщо би не голоси “Самопомочі”, то жоден закон би не пройшов”.

Про “сміттєву блокаду”:

“Те, що було застосовано проти Львова, є неможливим в будь-якій цивілізованій країні світу, коли штучно блокували потреби людей, щоб утилізувати відходи. Ця блокада не знята. Вона лиш призупинена. І я не буду здивований, якщо вони почнуть другу серію цієї блокади чи будь-які інші речі, тому що їм Львів – як кістка в горлі, Львів, Садовий, “Самопоміч”. Тому що Львів – це місто вільних людей. А Садовий ніколи не робитиме те, чого вони хочуть.”

З повним текстом інтерв’ю можна ознайомитись на сайті “РБК Україна”.

Фото: 24 Канал

Цей допис уже прочитано 997 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: