Андрій Садовий прокоментував погіршення ситуації з коронавірусом у Львові

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий у ефірі радіо “Люкс”, на Західній Україні спостерігається ріст захворюваності на COVID-19. Так, за вчорашню добу лабораторні центри провели 540 ПЛР-тестів, з яких 171 — позитивний.

“Уряд продовжив карантин фактично до кінця липня. Якщо говорити про Львівщину та Західну Україну, то оптимізму мало. Я дивився статистику по кількості позитивних ПЛР-тестів — достатньо серйозний ріст у Закарпатській, Рівненській, Волинській, Франківській області та у Чернівецькій. Львів теж має 171 позитивний ПЛР-тест за останню добу.

Відкритість і меседжі, що все відкривається, розслабили людей. Ми бачимо, що біля Львова дуже багато закладів вже починають працювати. Люди повністю забувають про карантин, про маски і ми бачимо результат — спалахи в різних установах.

Я не думаю, що зараз можна говорити про якесь суттєве послаблення у містах Західної України. Але й не думаю, що і будуть щось значно підсилювати, тому що будь-які карантинні обмеження повинні йти разом з компенсаторним механізмом уряду, щоб допомагати людям і бізнесу. Але сьогодні цього немає. Місто допомагає, держава поки таких можливостей не має. Ми мусимо з тим жити.

Епідеміологи кажуть, що на кінець червня ми можемо вийти у Львові на певний пік. В нас проводиться дуже велика кількість тестувань, і воно дає свій результат. Ну, і фактор розслабленості нікуди не подівся, тому що люди вважають, що COVID-19 вже пройшов і його немає, але це не так. Навіть Китай починає вводити знову обмеження.

Нам потрібно берегти себе та своїх рідних, адже найбільша проблема є для тих, хто має хронічні захворювання. Такі люди найважче переносять COVID-19″, — розповів мер Андрій Садовий.

Також він відзначив, що літні майданчики продовжують функціонувати в місті із дотриманням карантинних заходів.

“На літніх майданчиках люди перебувають на віддалі один від одного і на свіжому повітрі. Взагалі, все що на свіжому повітрі, я б дозволяв. Зокрема, якщо говорити про спорт та інші речі”, — додав мер.

Додамо, станом на 08:00 у Львові та на Львівщині підтверджено 3398 випадків інфікування коронавірусом, з них 107 — летальні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 361 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: