Home » Новини Львова » Активна група «ЛОВЦІ» на циган продовжує свою діяльність.

Активна група «ЛОВЦІ» на циган продовжує свою діяльність.

Представники влади та муніципальної варти залишаються осторонь проти активних дій «ЛОВЦІВ».

Сьогодні, 8 лютого,  відбулася прес-конференція від “Гал-інфо” на тему: «Зростання кількості пограбувань в місті Львові особами ромської національності». На прес-конференцію були запрошені представники об’єднання громадян Л.О.В.Ц.І., які позиціонують свою діяльність, як запобіганням крадіжкам, що здійснюються невідомими особами в м. Львові , а також представник Головного управління Національної поліції у Львівській області. Однак представники поліції на прес-конференцію не з’явилися. За словами організаторів прес-конференції, представники поліції повідомили, що нічого нового поліція по цій темі не додасть.

Нагадаємо, що 23 січня 25-ти літня активіста Роксолана Лісовська створила групу «ЛОВЦІ», що розшифровується як: Львівська Організована Виховна Цивільна Ініціатива. Метою такою групи є патрулювання вулиць Львова та активна протидія циганам, які нахабно здійснюють крадіжки в центрі міста.

 На сьогоднішній прес – конференції активістка розповіла, що патрулювання таки  приносять результат. «Цигани налякані, вони вже впізнають нашу групу, і як тільки бачать нас – втікають. Наше завдання – завадити їм спокійно «працювати». Точного обліку я не веду, але вже кілька раз вдалося затримати на «гарячому» групу з 5-ти, восьми та навіть одинадцяти циган»,  – зазначає активістка.

Також дівчина розповіла, що задля безпеки «ЛОВЦІ» носять з собою газові балончики. Адже вже неодноразово цигани погрожували активістам й агресивно поводилися. Зокрема, 5 лютого, вони підстерегли двох дівчат-активісток й погрожували їм ножем. А вчора, під час затримання, напали безпосередньо на ініціатора Роксолану, вдарили її й висловлювали погрози просто в обличчя.

На запитання, як на її думку вберегтися від крадіжок, активіста відповіла, що людям треба бути більш уважними і ні в якому разі не залишатися байдужими. «А також непогано було би внести якісь зміни в наше законодавство. Оскільки, що з того, що їх затримують? Через відсутність документів через деякий час все одно відпускають»,- запевнила Роксолана.

Ніхто з представників влади та Муніципальної варти, на даний момент, до групи активних дій «ЛОВЦІ» не звертався. Проте ініціатор Роксолана Лісовська запевнила, що опускати руки вона не збираються. «Я занадто сильно люблю Львів, щоб дозволити тут таке нахабство»,- сказала дівчина.

Автор: Марта Шала

Активна група «ЛОВЦІ» на циган продовжує свою діяльність.

Цей допис уже прочитано 554 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: