Активісти Львова готуються до акції проти зростання цін на пальне.

Ціни на пальне зростають кожного дня  і 10-го лютого громадські активісти готуються організувати мирну акцію протесту на усіх АЗС Львова.

Анонс цього заходу опублікувала на своїй сторінці у Facebook Варта-1:

“АКЦІЯ ПРОТИ ЗРОСТАННЯ ЦІН НА ПАЛЬНЕ!
10 ЛЮТОГО 2018 Р., АРЕНА ЛЬВІВ, 14:00!!!

Громадські активісти Львова організовують мирну акцію проти зростання цін на пальне!
Ціни змінюються чи не кожного дня! Ми не уявляємо, як можливо і далі заправлятися – ціна скоро буде вже по 35 грн. за літр! Наша мінімальна зарплата становить 3700 грн. і її розмір не підвищується відповідно до зростання цін!
Чому це питання досі не взято під контроль? Чому не вживаються жодні заходи з боку влади? Ми вважаємо, що зростання ціни на паливо такими темпами – це знущання над людьми!
Тому запрошуємо усіх небайдужих, автомобілістів, водіїв, активістів долучитися до нашої акції: у Львові близько 50 заправок і наша акція протесту буде відбуватися біля кожної з них!

Долучайся до організації акції! Приєднуйся! Якщо ти також проти – скажи це!
Пишіть нам у Facebook або телефонуйте – 0738808802!”

Активісти Львова готуються до акції проти зростання цін на пальне.

У Facebook створена окрема загальнодоступна група під назвою “Я ЗА ДОСТУПНІ ЦІНИ НА ПАЛИВО!”, яка об’єднує всіх бажаючих прийняти участь в акції та долучитися до її організації. 

Громадський активіст Олег Наконечний, який долучається до акції, в інтерв’ю ТРК “Львів” 23-го січня повідомив, що активісти зараз готують запити до керівництв АЗС, до відповідних державних органів – хочуть, аби їм надали роз’яснення стосовно завищення цін; яка закупівельна ціна, зокрема, на дизельне паливо; який акцизний податок платять АЗС.

Активісти збираються у суботу, 10-го лютого 2018 р., о 14:00 на Арені Львів, в подальшому  роз’їжджатимуться по всіх АЗС Львова, яких є близько 50-ти. 

Фото: із групи у Facebook “Я ЗА ДОСТУПНІ ЦІНИ НА ПАЛИВО!” та Днепр Час

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Авто Євро Сила Львів» спільно з іншими львівськими громадськими організаціями проведе мирну акцію проти завищених цін на бензин.

Цей допис уже прочитано 1152 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: