Home » Новини Львова » АКТИВІСТАМ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ПОТРАПИТИ В ПРИМІЩЕННЯ МИТНИЦІ: ФОТО

АКТИВІСТАМ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ПОТРАПИТИ В ПРИМІЩЕННЯ МИТНИЦІ: ФОТО

Саме зараз, в даний момент, активісти громадських організацій ще від ранку намагаються потрапити на прийом до керівників Львівської митниці. Проте, їх не пропускають.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє керівник ГО “Рабів до раю не пускають” Іван Спринський:

“Керівники управління митниці з протидії митним правопорушенням вирішили, що митниця – це їхнє підприємство для набирання кишень. Ряд ГО, РДРНП, АВТОЄВРОСИЛА, БУР та ін., не допустили на прийом в офіційний прийомний день з грубим застосуванням фізичної сили. Зараз не допускають у приймальню ні поліцію, ні СОГ… НАШІ герої та кандидати на звільнення це Скоромний Ярослав Ігорович та Качмарський Володимир Миколайович… Далі буде…”, – йдеться у повідомленні Івана Спринського.

Учасники ГО “Авто Євро Сила” (Львів) на своїй сторінці у Facebook та Youtube опублікували відео, з якого вбачається, що невідомі особи, високі кремезні чоловіки, які ховали обличчя від камер, перекрили вхід в Управління протидії митним правопорушенням Львівської ДФС (на Городоцькій, 369). 

Нагадаємо, що в п’ятницю, 10 листопада, учасники ГО “Авто Євро Сила” організували мирну акцію під Львівською митницею на Костюшка, 1, – про це повідомляли Lemberg-News.Info.  Тоді акція завершилася переговорами з представниками Львівської митниці, які запевнили, що працівники Львівської митниці не беруть участі в незаконних заходах, а з поліцією жодних спільних дій щодо “євроблях” не проводиться.

АКТИВІСТАМ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ПОТРАПИТИ В ПРИМІЩЕННЯ МИТНИЦІ: ФОТО

АКТИВІСТАМ ПЕРЕШКОДЖАЮТЬ ПОТРАПИТИ В ПРИМІЩЕННЯ МИТНИЦІ: ФОТО

Такі активні дії учасників громадських організацій, зокрема, можуть бути пов’язані з тим, що в інтернеті з’явилася інформація про співпрацю митних органів України та Литви стосовно попередження контрабанди підакцизних товарів, та про здійснення митними органами спільно з поліцією рейдів на водіїв на єврономерах.

Цей допис уже прочитано 939 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: