Home » Новини Львова » Акція протесту під стінами Львівської ДФС.

Акція протесту під стінами Львівської ДФС.

У Львові громадські активісти вимагають звільнити новопризначеного чиновника ДФС, який переслідував майданівців.

Про це повідомляє видання Форпост.

Сьогодні 22 листопада, близько 8:30 у Львові біля будівлі ДФС розпочалась акція протесту проти новопризначеного  начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області Ігоря Цимбрила. Останнього раніше звинувачували у переслідуванні учасників Революції Гідності. На “Форпост” також додають, що Ігоря Цимбрила було призначено на посаду без конкурсу. 

“Звертаючись до Вас, як до голови ЛОДА , вимагаємо висловити Вашу позицію щодо призначення скандально відомого ДАІшника Ігора Цимбрила на посаду начальника другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області, яке відбулось 2 листопада 2017 року. Ми переконані, що Вам відомо про те, що за часів президентства Януковича, майор міліції Цимбрило був виконавцем, а згідно свідчень, даних його підлеглими в суді, і сам віддавав злочинні накази, спрямовані на переслідування учасників Революції Гідності”, – йдеться у зверненні активістів.

Під зверненням поставили свої підписи представники таких  громадських організацій Львова, як ГО «Варта 1» (Андрій Романчак), НР «ДіЯ» (Валентин Середюк), ГО «Варта-700» (Наталя Шелестак), ГО «Рабів до раю не пускають» (Іван Спринський), ВГО «Побратими України» (Степан Білас), ГО «Допомога Армії» (Ігор Стефанюк), ГО «Народна Самооборона Львівщини» (Юрій Мартинюк), ГО «Будуймо Україну Разом» (Ігор Фінканін), ГО «Пріорітет права» (Леся Бондарук), ГО «Вектор права» (Роман Верхоляк), ГО “Авто Євро Сила” та ГО “Самооборона львівського Євромайдану”.

Повторне зібрання під стінами ДФС почалося сьогодні об 11:00.

Читайте також: Активістам перешкоджають потрапити в приміщення митниці

Фото: ГО “Авто Євро Сила”

Акція протесту під стінами Львівської ДФС. Акція протесту під стінами Львівської ДФС.

Цей допис уже прочитано 628 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: