Home » Відеосюжети » Влада стає відкритішою: адміністративні послуги у смартфонах львів’ян

Влада стає відкритішою: адміністративні послуги у смартфонах львів’ян

Відтепер послуги Центрів надання адміністративних послуг Львова доступні у смартфоні.Всю інформацію про адміністративні послуги у Львові — подання заяви, отримання паспорта та зміни місця реєстрації, можна отримати за допомогою мобільного додатку EasyWalletUА. Сьогодні в ЦНАП на площі Ринок презентували цей сервіс.

Як це працює? Потрібно завантажити додаток EasyWallet UА та зареєструватись через номер мобільного телефону. Після цього користувач автоматично отримує в меню додатку «Мої картки» окреме вкладення ЦНАП. Варто пам’ятати, що додаток на території ЦНАП працюватиме за умови увімкненого Bluetooth-пристрою у смартфоні.

Зі слів Олексія Авраменка, генерального директора компанії EasyPay, завдяки мобільному додатку створено простір для легкої та ефективної комунікації користувача із представниками ЦНАП, таким чином можна дізнаватись про новини й послуги.

Зазначимо, що розробка нових технологій та прозорість діяльності міських структур — це частина пріоритетів стратегії розвитку Львів-2020.

Сюжет: Мар’яна Гудзій, Віталія Вертелецька.

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм – 

Влада стає відкритішою: адміністративні послуги у смартфонах львів'ян

Цей допис уже прочитано 55 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: