Про нас

LembergNewsInfo – ваші надійні джерела новин про захоплюючі події та найцікавіші історії міста Львова та всієї України.

У нашій команді працюють справжні новинні ентузіасти, які постійно досліджують і вивчають події, що відбуваються у нашому рідному місті та за його межами. Ми не просто переказуємо новини, ми створюємо їх. Наші статті, репортажі, опитування та багато іншого надихають, змушують думати і спонукають до дії. Ми пишемо унікальні інтерв’ю з державними службовцями, успішними підприємцями та людьми, які роблять внесок у своїх галузях. Ці розмови дозволяють нам зрозуміти їхню мотивацію, виклики та цілі, а також надають натхнення іншим.

Наша команда постійного прагне до покращення якості інформації, яку ми надаємо. Цінуємо вашу думку та зворотній зв’язок. Тому, якщо у вас є питання, пропозиції або ідеї, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами. Ми завжди відкриті до спілкування з нашою аудиторією і готові враховувати ваші потреби.

Разом з LembergNewsInfo ви будете постійно у курсі найважливіших новин, незалежно від того, чи це важливі події у вашому місті, або світові тенденції. Довіряйте нам, щоб мати повну картину світу навколо вас.

Приєднуйтесь до LembergNewsInfo в соціальних мережах, щоб бути на зв’язку з нами 24/7. Дізнавайтеся першими про найсвіжіші новини, отримуйте ексклюзивний контент та беріть участь у захоплюючих дискусіях з нашими читачами.

Про нас

Денис Широбоков – засновник видання LembergNewsInfo та генеральний директор. Його велика пристрасть до новин, якість журналістики та бажання надавати аудиторії найактуальнішу інформацію стали визначальними факторами в створенні нашого видання.

Денис має багаторічний досвід у журналістській сфері та вміння глибоко аналізувати події, що відбуваються. Його вміння задавати розкриваючи питання унікальною манерою роблять його видатним інтерв’юером. Він завжди знаходить спосіб вивести на поверхню глибинний зміст та погляди гостей, які приходять до нас на інтерв’ю, роблячи кожну розмову цікавою і проникливою.

Денис Широбоков приносить у LembergNewsInfo своє бачення розвитку видання і робить все можливе, щоб забезпечити високоякісну та об’єктивну інформацію. Його енергія та віра в потужну силу журналістики роблять його ключовою фігурою у команді LembergNewsInfo.

Про нас

Віталія Вертелецька – головний редактор у виданні LembergNewsInfo. Завдяки її неперевершеній професійності та творчому підходу, наші новини мають високу якість та привабливість.

Віталія – це не тільки грамотний редактор, але й унікальний журналіст, яка здатна зануритися в будь-яку тему та розкрити її з різних перспектив. Її вміння аналізувати складні проблеми та представляти інформацію зрозуміло та цікаво роблять її особливо цінною для нашої команди.

Окрім своїх редакційних обов’язків, Віталія також демонструє свою універсальність та гнучкість, замінюючи оператора, монтажера та інших виконавчих ролей, коли це необхідно. Її знання технічних аспектів роботи дозволяють забезпечувати високу якість відео- та аудіоматеріалів, що публікуються на нашому сайті.

Про насВіталій Несміх – незамінна частина нашої команди. Оператор та монтажер LembergNews. Його професіоналізм, технічні навички та вміння знаходити найкращі кадри допомагають надати нашим відеоматеріалам високу якість та привабливість.

Крім оперативної зйомки, Віталій також майстерно працює з монтажем відеоматеріалів. Він знає, як підкреслити найважливіші моменти,створити гармонійний кадр. Його креативний підхід та вміння працювати з різними елементами – звуком, візуальними ефектами та графікою – роблять кожен наш випуск визначним творінням медіа мистецтва.

Про насАнастасія Данилець – талановитий журналіст та експерт з редактування соціальних мереж в нашому виданні. Її робота полягає в створенні захоплюючого та цікавого контенту для наших соціальних медіа-платформ.

Анастасія володіє вмінням використовувати потужний потік інформації з різних джерел і перетворювати його на стимулюючі та інформативні повідомлення для наших підписників. Вона здатна виділити головні новини, тренди та важливі події, що відбуваються в нашому місті та країні, та передати їх у захопливій формі.

 

Наша команда Lemberg News Info також співпрацює з талановитими фрілансерами, які долучаються до нашої роботи. Вони приносять свої унікальні навички та перспективу, допомагаючи нам створювати різноманітний та цікавий контент. Фрілансери беруть участь у написанні новин, створенні креативних відеоматеріалів, дизайні графіки, розробці ідей та багато іншого.

Цей колективний підхід дозволяє нам бути гнучкими, творчими та відповідати на зростаючі потреби та вимоги наших читачів. Ми цінуємо кожного, хто приєднується до нашої командиоскільки кожен вносить свою унікальну і цінну допомогу до нашого видання.