Home » Новини Львова » А. Садовий про сміттєпереробний завод: «Ми очікуємо, що у серпні-вересні вже почнуться перші підготовчі роботи на ділянці»

А. Садовий про сміттєпереробний завод: «Ми очікуємо, що у серпні-вересні вже почнуться перші підготовчі роботи на ділянці»

У Львові збудують перший в Україні сучасний сміттєпереробний комплекс із європейською технологією механіко-біологічної переробки відходів, рекультивують старий полігон та впровадять нову систему поводження з відходами.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР

Львів співпрацює і з ЄБРР, і з європейськими екологічними фундаціями, які також підтримують цей проект. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, кошти для проведення робіт є, ділянку відведено, проект готовий. Відтак зараз місто чекає рішення щодо компанії, яка буде будувати, і одразу розпочнуться роботи з будівництва заводу.

«Європейський банк реконструкції та розвитку дав фінальне рішення стосовно п’яти компаній, які зараз між собою будь змагатися стосовно права будувати завод. Кожна з тих компаній збудувала багато заводів в ЄС. Ми очікуємо, що серпень-вересень вже почнуться перші підготовчі роботи на ділянці, і в цьому році ми приступаємо до повноцінного будівництва заводу.

Ми є в партнерстві з ЄБРР з європейськими екологічними фундаціями, які також підтримують цей проект. Тобто кошти є, ділянка відведена, проект є. Чекаємо рішення по компанії, яка буде будувати, і приступаємо до роботи.

Також ми найближчим часом очікуємо рішення від Банку стосовно фіналізації рішення по рекультивації Грибовицького полігону. Там вже дуже багато зроблено, але ця рекультивація, яка буде відбуватися, вона буде унікальна в Україні, тому що таких прикладів ще не було, тому що ми робимо все чітко по стандартах Європейського союзу.

До речі, цей завод, який ми почнемо будувати, це буде один з перших таких заводів в Україні. В Польщі є 150 заводів. В Україні поки що немає ні одного. Тому ми перші йдемо цією дорогою. Сьогодні дуже багато мерів приїжджають, вивчають наш досвід. Я думаю, він буде позитивний як для українських міст так і для громади міста Львова. Це буде дуже круто — вперше в Україні збудувати якісний завод”, — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Цей допис уже прочитано 116 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: