“95-ИЙ КВАРТАЛ ІДЕ В ПОЛІТИКУ”.

Офіційно зареєстровано нову політичну партію.

Про це повідомляє видання Політека.

В Єдиному держреєстрі юридичних осіб з’явилося юридична особа, найменування якої “Політична партія “Слуга народу”. Згідно з даними реєстру, організаційно-правова форма юридичної особи “Слуга народу” – політична партія. Головою партії виступає Іван Баканов, який є керівником ТОВ “Квартал 95”.

Адреса реєстрації політичної партії “Слуга народу”, згідно з ЄДР – 04053, м.Київ, вулиця Січових стрільців, будинок 77, офіс 728.

Видання 20 хвилин пише, що один із співзасновників «Кварталу» Наум Барула фігурує як керівник і власник десятка компаній, в тому числі і з кримською реєстрацією. Всі вони не діють. Це ТОВ «КВН Продакшн» і «АМІК Україна», де серед засновників – батько і син Маслякова, Олександр Васильович і Олександр Олександрович, ТОВ «Парус», «Таврда-92», «Атракціон», «Еліта», «Профіль-Н », ПП« Профі »та кооператив« Черевички». Всі вони зареєстровані в кримському Судаку на вул. Набережній.

Також на сторінці видання цитують нардепа Володимира Литвина«Якщо поставити в опитувальник назву партії« Слуга народу», то певний відсоток вона отримає вже сьогодні, адже людина слабка, вона хоче знайти опору в тому політику, який, як він вірить, на цей раз виправдає довіру».

Володимир Зеленський на разі ніяк не коментує дану ситуацію.

Фото: Hyser

Цей допис уже прочитано 1239 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: