Home » Авторські матеріали » 6 психологічних кроків, які зроблять вас успішнішими!

6 психологічних кроків, які зроблять вас успішнішими!

Ці на диво прості дії приведуть вас до нових висот у кар’єрі та особистому житті.

Автор: Христина Лушина

6 психологічних кроків, які зроблять вас успішнішими!

Для того, щоб бути успішним, потрібно тримати під контролем всі сфери свого життя. Ви маєте не тільки вміти вирішувати проблеми, але й переконатись, що використовуєте весь свій потенціал та навички.

У цьому Вам можуть допомогти кілька психологічних трюків та їх активне застосовування на практиці. Ці на диво прості дії приведуть вас до нових висот у кар’єрі та особистому житті.

Спробуйте кілька із них та дайте нам знати чи ви впорались 😉

1. Створіть довірливі стосунки

Зараз є правильний та неправильний шлях створити такі стосунки. Згадуючи співрозмовника на ім`я, ви встановлюєте довіру. Це може стати в нагоді на робочому місці, на співбесідах, у всіх інших сферах життя. Але запевніться, що не надто часто повторюєте імена, оскільки, це може поставити людину у незручне становище. Натомість – вживайте його ім’я буденно протягом усієї розмови та робіть акцент, що ви не лише знаєте людину на ім’я, але є другом, якому можна довіряти.

2. Збільшіть силу свого мозку

Багато досліджень показують, що використання другої мови може знизити ризик дегенеративних захворювань мозку на п’ять років. Вивчення другої мови покращує вашу пам’ять, увагу та слухове сприйняття інформації, а також покращує активну роботу мозку.

Все це дуже важливо для успішного життя. Отже, почніть із додатків на телефоні і намагайтеся вивчити іншу мову та використовувати її на як мінімум розмовному рівні.

6 психологічних кроків, які зроблять вас успішнішими!

 3. Станьте позитивною людиною

Вдячність та складання списків речей, за які ви вдячні, активує гормон допамін. Він покращує ваш настрій, тому якщо ви хочете більш позитивно почуватись та впливати на навколишній світ, почніть з того, що ви маєте, і практикуйте вдячність за ці речі.

Для такого корисного для мозку «ритуалу» візьміть свій улюблений планер та напишіть список десяти речей, за які ви вдячні кожного ранку. Після цього спробуйте відзначити свої зміни у настрої.

4. Розвивайте самоконтроль

Навчіться чистити зуби не тією рукою, якою ви звикли. Це досить креативний трюк, якщо ви хочете навчитися контролювати свої емоції та виробити самодисципліну, почавши розвививати найменш задіяні ділянки мозку.

Почистіть зуби за допомогою вашої недомінуючої руки, і ви побачите поліпшення в частинах вашого мозку, які зазвичай не активуються. Згідно з деякими дослідженнями, ви навіть можете побачити покращення емоційного контролю.

6 психологічних кроків, які зроблять вас успішнішими!

5. Активуйте свої емоції

Часом, коли проблеми накочуються хвилею, люди схильні ховатись від конфронтації. Але найкращий спосіб впоратись – це “свіжа” голова та аркуш паперу. Виплеснути на папір те, що вас турбує – один із кращих способів знайти рішення проблеми: ви звільняєте свої думки, бачите питання перед собою, у вас є час посидіти, сфокусуватись та виважено подумати, що робити далі.

6. Вигравайте кожну суперечку

6 психологічних кроків, які зроблять вас успішнішими!Гаразд, можливо ви виграєте не кожну суперечку. Але наступного разу, коли опинитесь у запеклих дебатах, постарайтеся зробити максимум, щоб протилежна сторона висловилась. Ставте більше питань, щоб ваш співрозмовник відчув вашу симпатію до нього. Це допоможе врегулювати розмову та тримати її під вашим контролем.

Названі вище речі – не панацея, але це початок до роботи над власним характером.

Маленькими кроками до великих змін!

Фото з сайту pinterest.com

Написано на основі матеріалу з сайту https://www.careergirldaily.com/

 

Цей допис уже прочитано 153 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: