50 000 грн. моральної шкоди!

Червоноградський міський суд на п’ять років засудив чоловіка, що розбещував малолітнього хлопчика. На користь дитини стягнено 50 000 грн. моральної шкоди.

Про це повідомляє Львівський портал.

Як випливає із вироку Червоноградського міського суду від 27.10.2017 р. у кримінальній справі №459/2171/16-к, весною 2016 р. обвинувачений двічі вчиняв фізичні дії розпусного характеру стосовно сусідського хлопчика. У судовому засіданні  чоловік свою вину у вчиненому не визнав та пояснив, що жодного разу малолітнього потерпілого до себе додому не кликав, останній лише один раз зайшов помити руки. Стверджував, що дитина оговорює його. 

Однак суд отримав достатньо доказів, щоб прийти до висновку, що чоловік таки винен. Відтак виніс  вирок, згідно з яким чоловіка визнано  винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 156 Кримінального кодексу України (“Вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи”) та призначено покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років. Стягнено з обвинуваченого на користь дитини 50 000 гривень на відшкодування моральної шкоди.

З повним текстом вироку можна ознайомитись у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Фото: Телеграф

Цей допис уже прочитано 898 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: