40 млн грн виділено з обласного бюджету Львівщини для підтримки учасників ООС

Цього року 40 млн грн виділено з обласного бюджету Львівщини для підтримки учасників ООС.

Про це повідомив департамент фінансів Львівської ОДА.

Впродовж шести років на цю мету з обласного бюджету вже виділено понад 153 млн грн, за чотири місяці цього року – 3,5 млн гривень.

У департаменті фінансів Львівської ОДА інформують, що у поточному році така фінансова підтримка визначена в обсязі понад 40 млн грн, з яких на допомоги:

  • демобілізованим із ООС воїнам –  2,1 млн грн (3 тис. грн на особу);
  • особам з інвалідністю внаслідок війни на реабілітацію або санаторно-курортне лікування – 7,3 млн грн (від 10 до 25 тис грн на особу залежно від групи інвалідності);
  • для встановлення пам’ятних знаків на могилах загиблих учасників ООС та Героїв Небесної Сотні – 5 млн грн (50 тис. грн на один знак) ;
  • внутрішньо переміщеним особам – учасникам ООС на вирішення матеріально-побутових проблем – 1,1 млн грн. (8 тис. грн на особу);
  • бійцям-добровольцям ООС з нагоди Дня українського добровольця – 0,5 млн грн (2 тис. грн на особу).

Особлива увага – дітям загиблих воїнів, яким щомісячно здійснюються соціальні виплати в розмірі 2,5 тис. грн на дитину (всього передбачено 6,9 млн грн). Проводяться доплати до пенсій батькам та дружинам Героїв Небесної Сотні (передбачено 0,2 млн грн), надаються пільги на житлово-комунальні та інші послуги 25 родинам Героїв Небесної Сотні (заплановано 0,4 млн грн).

Також передбачені кошти на придбання житла для учасників ООС та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування з відповідних територіальних бюджетів у сумі 13,7 млн грн, психологічну підтримку учасників ООС – 1 млн грн та компенсацію вартості послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників ООС та членів їх сімей і родин Героїв Небесної Сотні – 1,9 млн гривень.

Поряд з державними допомогами, гарантованими учасникам ООС та їхнім родинам, обласна програма є додатковим джерелом для військових вирішувати свої фінансові, соціальні та психологічні потреби.  

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 53 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: