Home » Політика » Разумков розповів, як працюють нардепи в умовах карантину

Разумков розповів, як працюють нардепи в умовах карантину

Спікер парламенту розповів, що при перших симптомах коронавируса нардеп Шахов самоізолювався і не відвідував зустрічі парламентаріїв

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков розповів, як депутати працюють в умовах карантину.

Про це він повідомив в коментарі телеканалу “Украіна24”.

Зараз парламент, як і більшість установ в країні, дотримується режиму карантину. Ті співробітники, які можуть працювати віддалено – переведені на роботу в домашньому режимі. За словами Дмитра Разумкова, при необхідності комітети Верховної Ради все-таки збираються, і розглядають законопроекти:

Відчуваю себе добре. Верховна Рада працює в звичайному і стандартному режимі. Так, обмежили кількість відвідувачів і кількість людей на зустрічах “.

Разумков також прокоментував зараження народного депутата Сергія Шахова, у якого підтвердився коронавірус. Спікер парламенту розповів, що при перших симптомах Шахов самоізолювався, і не відвідував зустрічі парламентаріїв:

Говорив з Шаховим. Він був на нараді 12 березня. Після цього він не відвідував Верховну Раду України, на голосування його не було “

Максимально вживаються заходи для того, щоб перевірити, хто з ним контактував. Поки немає типових проявів коронавируса у Верховній Раді, тому працюємо в штатному режимі “, – зазначив Разумков.

Він стверджує, що не хворий коронавірусів, а Рада пройшла майже повну дезінфекцію.

Цей допис уже прочитано 87 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: