Home » Новини України » 325 — “ЗА”: Парламент прийняв рішення про невизнання виборів в Криму

325 — “ЗА”: Парламент прийняв рішення про невизнання виборів в Криму

Верховна Рада  України прийняла постанову «Про заяву Верховної Ради України про невизнання легітимності так званих місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях України – Автономна Республіка Крим та місто Севастополь».

Відповідне рішення було ухвалене під час засідання ВРУ. 325 народних депутатів проголосували за прийняття постанови.

Першим це оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук фотокорреспондент Ян Доброносов з зали Верховної Ради.

325 — “ЗА”: Парламент прийняв рішення про невизнання виборів в Криму

Напередодні керівництво Євросоюзу, деякі країни блоку та Грузія заявили про невизнання так званих “виборів”, організованих Росією в окупованому нею Криму. Також про невизнання “виборів” заявили три прибалтійські країни Євросоюзу – Естонія, Литва та Латвія.

“Литва не визнає сьогоднішні “вибори” у Криму та Севастополі, незаконно анексованих Росією. Ми підтверджуємо нашу підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, і засуджуємо російську окупацію Криму і порушення міжнародного права”, – міністр закордонних справ Литви Лінкявічюс.

325 — “ЗА”: Парламент прийняв рішення про невизнання виборів в Криму

Дана постанова ще раз нагадує та наголошує на черговому порушенні міжнародного права Російською Федерацією. Також законопроект закликає міжнародну спільноту продовжити і посилити політичний та економічний тиск на країну агрессора. Адже незаконне голосування на анексованих територіях —  це пряме порушення суверенітету України.

Цей допис уже прочитано 38 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: