Home » Культура » 3 кроки для планування ідеального тижня.

3 кроки для планування ідеального тижня.

Тайм-менеджмент справді може змінити ваше життя!

Автор статті: Христина Лушина

Можливо, сьогодні надто багато говорять про часовий менеджмент (чи по-сучасному –  тайм-менеджмент), але він дійсно може змінити ваше життя.

Багато бізнес-тренерів, знаменитостей та звичайних людей діляться одкровеннями про те, якими успішними, гармонійними та спокійними вони стали, впорядкувавши свій план дня.

Ви теж можете навчитись цієї майстерності! Можна купити книгу, подивитись відео на Youtube або звернутись до  професійних тренерів чи психолога. Але це не так і складно – спланувати вдалий тиждень можна всього за кілька кроків.

3 кроки для планування ідеального тижня.

Випишіть свої наміри

У дослідженні 2014 року науковці виявили, що написання заміток від руки було набагато ефективнішим, ніж їх набір на клавіатурі, коли мова йшла про збереження та засвоєння інформації.

Ви можете витратити всього 20 хвилин на день та скористатись старим-добрим щоденником, щоб розпланувати свій день.  Це ідеальне поєднання робочого життя та домашнього життя, адже ви можете записувати у нього будь-які  найважливіші деталі, щоб не тримати їх у голові.

Знайдіть баланс між особистим життям та роботою

Думаєте, що для того, щоб перевершити усіх на роботі, потрібно пожертвувати часом вдома?  Неможливо знайти баланс, якщо ви будете уникати соціальних елементів свого життя.

Нам потрібні паузи та відпочинок. Проста аналогія – коли діти вчаться швидко читати, уважний вчитель повідомить їх про те, що необхідно все одно звертати увагу на коми та робити зупинки. Саме такі затримки дозволяють дитині зробити вдих, після чого вона читатиме швидше, ніж та, яка просто поспішає та зупинок не робить. Ці паузи важливі і у житті – вони не дозволяють нам перегоріти та дають більше сили працювати надалі.

Фізична активність також допомагає набратися сил. Не секрет, що від неї розум починає думати ясніше, відтак вам буде легше розділяти своє соціальне та робоче життя.

3 кроки для планування ідеального тижня.

Репетиція – це основа успішного тижня

Цитата з “Семи звичок надзвичайно ефективних людей” Стівена Кові, яка нещодавно потрапила мені на очі,  пов’язана з Арістотелем: “Ми – це те, що ми неодноразово робимо. Досконалість – це не дія, а звичка”.

Більшість великих мислителів погоджуються, що їхні успіхи складаються із звичок, які вони вибудовують. Все, що ви хочете досягти в житті, може статися тоді, коли Ви  робитимете це неодноразово.

Підготуйте справи, які вам потрібно мати на понеділок вже зробленими, у п’ятницю чи суботу. Це займе 15-20 хвилин часу, відтак ви не відчуєте, що втрачаєте вихідні, але натомість ваш понеділок почнеться відчутно легше.

Також підготуйтесь і до тижня, який чекає вас попереду. Підготуйте більше їжі, решту беручи собою на роботу протягом тижня, – це допоможе вам бути організованішим та не витрачатись на зайві нездорові харчі. Те саме працює і з одягом – підготуйте одяг на робочий тиждень заздалегідь, щоб ваші ранки також проходили продуктивно, а не в пошуках штанів, які пасуватимуть до вашої синьої сорочки.

Здійснюючи маленькі кроки кожного дня, ви зміните свій тиждень та свої звички. І як наслідок – якість та наповненість свого життя!

3 кроки для планування ідеального тижня.

 

Фото з сайту https://www.pinterest.com/

Використані матеріали з сайту: https://www.careergirldaily.com/

Цей допис уже прочитано 129 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: