Home » Новини України » 23-річна дівчина померла, бо швидка не встигла приїхати через зруйнований міст

23-річна дівчина померла, бо швидка не встигла приїхати через зруйнований міст

Інцидент стався на території Сівко Войнилівської сільради Калуського району, у склад якої входить село Мошківці, пише “Галка“.

Більша частина Мошківець з’єднана з районом мостом через річку Сівка.

Переправу зруйнувала повінь ще у 2008 році. Будівництво нового моста розпочалось, але вже кілька років воно заморожене. Досі авто їздили через тимчасову бетонну переправу. Але її днями пошкодила стихія.

Автомобілі доїхати до Мошківців не можуть. Залишилися лише дерев’яна пішохідна кладка, яку проклали по недобудованому мосту.

 30 травня,  23-річній мешканці села Марії раптово стало зле – у неї піднявся тиск. Медики сільської амбулаторії викликали швидку, але дістатися до жінки карета швидкої допомоги вчасно не змогла.

Тож хвору під зливою, майже два кілометри, несли на ношах до зруйнованої переправи і карети “швидкої” місцеві селяни. Марію, матір дворічного хлопчика, терміново забрали у лікарню Калуша, але врятувати її життя не вдалося.

Про це повідомила сільська голова Сівки Войнилівської Оксана Галка.

Ця новина сколихнула село – обурені мешканці вимагають добудувати міст і викликати в село районну владу. Адже вважають, що були втрачені цінні хвилини перед госпіталізацією і належною допомогою померлій.

23-річна дівчина померла, бо швидка не встигла приїхати через зруйнований міст 23-річна дівчина померла, бо швидка не встигла приїхати через зруйнований міст

Цей допис уже прочитано 582 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: