Home » Новини України » 19 грудня німецький парламент зніме обмеження на використання легального праці іноземних робітників – ЗМІ.

19 грудня німецький парламент зніме обмеження на використання легального праці іноземних робітників – ЗМІ.

У Німеччині дефіцит понад півтора мільйона робітників. Середня зарплата в Німеччині 3. 300 євро.

19 грудня німецький парламент зніме обмеження на використання легального праці іноземних робітників - ЗМІ.

19 грудня німецький парламент зніме обмеження на використання легального праці іноземних робітників. Зараз німецький роботодавець обмежений зобов’язанням віддавати пріоритет працівникові з Німеччини, в другу чергу зобов’язаний прийняти на роботу громадян з Євросоюзу, – про це повідомляє видання “Info Fakt”.

Якщо роботодавець не зміг закрити вакансію працівником громадянином німеччини або з ЄС за два місяці ,  то тільки тоді він може найняти іноземця НЕ з ЄС. Тепер це обмеження знімається! Закон запрацює з Нового Року. У Німеччині дефіцит понад півтора мільйона робітників. Середня зарплата в Німеччині  – 3. 300 євро. Для українських заробітчан відкривається новий, дуже ліквідний ринок. За людей щиро радий.

“З ким залишаться українські роботодавці  – важко уявити. На місце виїхалих поляків приїхало пару мільйонів українських робітників. Кваліфікованих і невибагливих. На місце виїхалих українців ніхто не приїхав і не приїде. Є більш благополучні країни з нормальними умовами життя. Туди і поїдуть трудові мігранти”, – пише видання.

Фото: Matchtech

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 228 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: