Home » Авторські матеріали » 15 червня в Україні відзначають День Медика.

15 червня в Україні відзначають День Медика.

Як привітали медичних працівників в одному із госпіталей Львова? Про це у нашій статті.

Ми впевнені, що серед нашої широкої аудиторії читачів є і медичні працівники.
Сьогодні в Україні відзначається день медичного працівника. Це професія, яка ніколи не втратить своєї актуальності та потрібності в суспільстві.

На сьогоднішній день в Україні є більше 1 мільйона медичних працівників, та не дивлячись на таку цифру в країні спостерігається значний дефіцит кадрів. За різними оцінками експертів державі не вистачає 42 тисячі лікарів та 100 тисяч медичних сестер та братів. Найбільше кадрів потребують медичні установи у селах та районах.

Сьогодні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіонального управління прикордонної служби України, який знаходиться за адресою вул. Личаківська, 107, привітали медичних працівників із професійним святом.


Львівська обласна рада нагородила медичних працівників грамотами за професіоналізм та якісне неї виконання своїх обов`язків. Лунали також привітання та пісні від учасника «Піккардійської терції» Ярослава Нудика.

Lemberg.News.Info вітає всіх працівників медичної галузі із професійним святом! Бажає процвітання та розвитку медичній галузі!

Дякуємо за фото  Ользі Кушнір та Галині Кузьмичевій.

Текст: Марія Радайкіна

Фото госпіталя: wikimapia

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: