Home » Авторські матеріали » 15 червня в Україні відзначають День Медика.

15 червня в Україні відзначають День Медика.

Як привітали медичних працівників в одному із госпіталей Львова? Про це у нашій статті.

Ми впевнені, що серед нашої широкої аудиторії читачів є і медичні працівники.
Сьогодні в Україні відзначається день медичного працівника. Це професія, яка ніколи не втратить своєї актуальності та потрібності в суспільстві.

На сьогоднішній день в Україні є більше 1 мільйона медичних працівників, та не дивлячись на таку цифру в країні спостерігається значний дефіцит кадрів. За різними оцінками експертів державі не вистачає 42 тисячі лікарів та 100 тисяч медичних сестер та братів. Найбільше кадрів потребують медичні установи у селах та районах.

Сьогодні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіонального управління прикордонної служби України, який знаходиться за адресою вул. Личаківська, 107, привітали медичних працівників із професійним святом.

15 червня в Україні відзначають День Медика.
Львівська обласна рада нагородила медичних працівників грамотами за професіоналізм та якісне неї виконання своїх обов`язків. Лунали також привітання та пісні від учасника «Піккардійської терції» Ярослава Нудика.

15 червня в Україні відзначають День Медика.

15 червня в Україні відзначають День Медика.

15 червня в Україні відзначають День Медика.

Lemberg.News.Info вітає всіх працівників медичної галузі із професійним святом! Бажає процвітання та розвитку медичній галузі!

Дякуємо за фото  Ользі Кушнір та Галині Кузьмичевій.

Текст: Марія Радайкіна

Фото госпіталя: wikimapia

Цей допис уже прочитано 62 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: