14-річний пацієнт помер після видалення зуба в Кривому Розі

У Кривому Розі в лікарні помер 14-річний хлопчик, який звертався до стоматолога за день до трагедії. Медичний фахівець видалив зуб хворому, після чого у хлопчика раптово погіршилося самопочуття, і його терміново госпіталізували. Наразі причина смерті не визначена, але поліція розпочала кримінальне провадження за статтею про неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником. Про це повідомляє Суспільне.

За інформацією речниці поліції Кривого Рогу, Ангеліни Крадожон, хлопчик звернувся до стоматолога, де видалили йому хворий зуб. Після видалення процедура закінчилася, і пацієнта відпустили додому. Проте, після короткого часу йому стало значно гірше, і його терміново госпіталізували. Незважаючи на медичну допомогу, хлопчик помер в лікарні.

Директорка лікарні, Олена, зазначила, що процедура видалення зуба була проведена відповідно до норм та вимог.

Директорка лікарні Олена зазначила, що зуб хлопчику видалили за нормами процедури. “На сьогодні, при тому, як розгорталися події, можемо говорити про різні моменти, складові медичні, тому що не все так однозначно. Але є запитання до самого перебігу захворювання. Говорити, що це ускладнення саме цієї маніпуляції неможливо“, — зазначила директорка.

Вона додала, що наразі лікарі не мають конкретних причин смерті хлопчика, і це визначатимуть судово-медичні експерти.

Якщо встановиться, що смерть хлопчика викликали помилки чи недбалість стоматолога під час видалення зуба, йому може загрожувати до двох років позбавлення волі.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: