Home » Новини України » 12-річна школярка наклала на себе руки

12-річна школярка наклала на себе руки

У Глухові, 16 липня наклала на себе руки 12-річна школярка. 

Діана пішла з життя через повішення близько 20:00 вечора. Знаряддям смерті став пояс махрового халата, який дівчинка прив’язала до ручки кухонних дверей.

В той день мама Діани затрималася на роботі. Приблизно за годину до події вона зателефонувала доньці, після чого дівчинка поставила телефон на підзарядку, зробила петлю і скоїла суїцид.

Коли Олена повернулася, то виявила, що вхідні двері квартири замкнені на нижній замок, жінка стала стукати в двері.  Від розпачу вирішила діяти радикально – забратися додому через сусідський балкон, який був суміжним з її квартирою. Олена схвильованим голосом кликала доньку, але та не відгукувалася. А через кілька секунд виявила її бездиханне в професійно зав’язаною петлі…

Дівчинка активно вела сторінку в інстаграммі. Незадовго до фатального дня на аватарку сторінки в інстаграмме вона розмістила персонаж, що ототожнює душевний стан з почуттям невідворотною депресії.Рідних і близьких у віртуальному житті незадовго до трагедії Діана заблокувала, при цьому відносини в родині і з друзями були хорошими.

12-річна школярка наклала на себе руки

В інтернеті широко розійшлася новина про те, що Діана розлучилася з життям не через ігри. Рідні дівчинки переконані в зворотному. Є вперті факти, з якими не посперечаєшся – Діана вела “записки смерті” із зворотним відліком до дня X.

П’ятдесят днів – такий термін відділяв дівчинку від фатального кроку. Діана робила записи, виливаючи в рядки свої душевні терзання. Дівчинка була впевнена, що всередині неї живе щось незбагненно-моторошне, від чого їй самій було страшно, згадувала про “порожнечі”. Так само вона спілкувалася в прихованому додатку геймерів, в яке, як виявилося, не так просто потрапити – воно для обраних і тільки на запрошення.

Діана знала про те, що станеться, вона виношувала план.

Після смерті Діани була виявлена ​​записка, в якій вона говорила про поганий настрій, спровоковане якоюсь людиною з того чату, де проводила багато часу. Дівчинка вказала його ім’я і нік (псевдонім, який використовується користувачем в інтернеті). У фатальний день Діана змінила в вайбере телефону аватарку на фото популярного в мережі блогера.

 

12-річна школярка наклала на себе руки

 

Джерело : https://s2.prykarpattya.org/news/67360?fbclid=IwAR2dSohQguHbJ2hcSIndAGVZw3acLKNwmn5aaYedx68qCAC20vdDfKxDlL4

Цей допис уже прочитано 258 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: