Home » Новини Львова » 12-го листопада на вул. Мазепи освятять Дім Милосердя.

12-го листопада на вул. Мазепи освятять Дім Милосердя.

Осередок для безхатченків і бідних буде освячено о 15.00 Архієпископом Мечиславом Мокшицьким.

Притулок розташований на вул. Мазепи, 48 поряд із храмом Матері Божої Неустанної Помочі. Опікуватись Домом милосердя будуть брати-альбертинці та сестри-альбертинки, які відтепер працюватимуть у Львові, – про це повідомляє прес-служба Львівської міської  ради.

Це осередок для безхатченків і бідних, яким опікується Згромадження Братів Альбертинців у Львові. Проект Дому милосердя охоплює створення будинку, де проживатимуть до 40 чоловік, а також благодійної кухні, де щоденно готуватимуть близько 300 обідів для найбільш потребуючих осіб Львова. Окрім того, комплекс включатиме лазню, що зможе обслуговувати до 40 осіб щоденно. В наступних планах Центру також створення майстерні на 15 робочих місць для мешканців Дому милосердя.

Чернечі згромадження братів Альбертинців та сестер Альбертинок належать до францисканських згромаджень, що відрізняються любов’ю до вбогості та служіння  бідним. На запрошення Архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського Римо-католицької Церкви, це згромадження повернулось для відновлення цієї праці на Львівщині, адже перший альбертинський притулок у Львові був створений ще у 1892 році. Крім того, зі Львовом була пов’язана доля заснов­ника цього згромадження  святого Альберта Хмельовського, з яким був близько знайомий Слуга Божий Андрей Шептицький. 

За інформацією порталу “Львівська пошта”, будівництво Дому Милосердя було розпочато у червні 2015 р.

Фото: прес-служба ЛМР

 

Цей допис уже прочитано 600 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: